Mar 12. 4:00 – 5:30 PM. Art Workshop in honor of Taras Shevchenko

Щороку на початку березня в Україні та по всьому світу українці вшановують пам’ять визначної постаті української історії – Тараса Шевченка. У 2023 році весь світ відзначає 209-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Тарас Шевченко був не тільки надзвичайно талановитим українським поетом, прозаїком та етнографом, а й художником. Тож цього року ми підготували щось надзвичайно цікаве. Не проґавте!
Асоціація українців штату Вашинґтон у колаборації з Вирієм, школою української мови для дітей, запрошуємо дітей від 10 років поринути у творчість та створити свій власний витвір мистецтва на тему Тараса Шевченка. А що ж цікавіше, ніж створити вражаючу мистецьку роботу, яка виразить дитячу індивідуальність та відчуття?
Під час роботи над проєктом, ми заслухаємо найвідоміші та найзворушливіші твори на слова Тараса Шевченка. Це буде незабутня нагода для вашої дитини не лише дізнатися про основи створення арт-колажування, а й пізнати дивовижний світ нашого національного героя та насолодитись непересічною красою його творів.

Цей захід є абсолютно безкоштовним. Всі матеріяли надаються. Реєстрація на майстер-клас з колажування обов’язкова. Місце проведення майстер-класу буде оголошена особисто після реєстрації. Кількість місць обмежена, то ж поспішайте!

Посилання на реєстрацію:

Більш детальна інформація за посиланням.