AUG 26. 4:00 PM – 5:00 PM. Free Youth Soccer Workshop with Volodymyr Harnovdi

We are delighted to introduce our second sports activity from the festive program, which we’ve prepared for our celebration – Ukraine’s Independence Day.Our festivities will take place on August 26th, from 12:00 PM to 10:00 PM.

Allow us to introduce you to the enthusiastic Volodymyr Harnovdi, a children’s football coach. 🤩

🔰 Free Youth Soccer Workshop will start at 4:00 PM at Liberty Park on the grand field. Join us to get acquainted and spend time playing football with us! See the detailed map to find the activity in the Liberty Park.

Асоціація українців штату Вашингтон рада представити вам нашу другу спортивну подію зі святкової програми, яку ми підготували до нашого свята – Дня Незалежності України. Наше святкування відбудеться 26 серпня з 12:00 до 22:00. Дозвольте познайомити вас із завзятим Володимиром, дитячим тренером з футболу. 🤩

🔰 Запрошуємо вас о 16:00 до Liberty Park на велике поле, щоб познайомитися та провести разом з нами час, граючи у футбол! Кредо Володимира: “Добре підготовлений шлях до перемоги!”
Дещо про тренера: Володимир закінчив Ужгородський ліцей №1 УЗСШІ з ПВОП (Ужгородська загальноосвітня школа інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів) у футбольному спортивному класі. Він грав у дитячому чемпіонаті України та в Словаччині. У віці 17 років він навчався за кордоном, а саме в Словаччині, де отримав європейський диплом магістра з фізичної культури та спорту. Він також успішно пройшов курси з розвитку та тренування юних футболістів, отримавши сертифікат однієї з найкращих футбольних академій Європи, Атлетико Більбао (Іспанія). Володимир також пройшов онлайн школу з аналізу та розбору матчів, підготовки до гри та аналізу суперників перед матчем. У нього є досвід роботи футбольного тренера (дитячого) в країнах, таких як Словаччина, Україна та США.
Зацікавило? Ми чекаємо на вас з дітками на полі, де Володимир проведе групові тренування для дітей, а також розповість про себе та свої індивідуальні та групові заняття з футболу для дітей та дорослих.
На вас чекають ще більше розваг! Слідкуйте за оновленнями! 💡
Будь ласка, ознайомтеся з нашою мапою, щоб віднайти футбольну секцію в парку Liberty.