Jun 3. 10:00 AM – 2:00 PM. Professional Consulting Service

Please join us on June 3rd for our Legal Consulting Service to prepare document sets for passport production.

🗓️ Date: June 3rd, 2023

🕙 Time: 10:00 AM – 2:00 PM

📍 Location: Ukrainian Federal Credit Union – Federal Way Branch. 716 S 348th St Bldg C, Ste A, Federal Way, WA 98003.

Асоціація українців штату Вашинґтон (UAWS) проводить професійні консультації з підготовки пакету документів для оформлення закордонного паспорта України і перевірки переліку документів.

Консультації безкоштовні. У разі потреби ви зможете отримати наступні послуги за додаткову оплату:

1. Ксерокопія документів (за сторінку)
2. Фотографія на закордонний паспорт України, розмір 4”x6”
3. Нотаріальне посвідчення копій документів (за документ)
4. Перевірка переліку документів

☝️Зверніть увагу, що Асоціація лише допомагає з підготовкою пакету документів і не має повноважень в оформленні/прийому документів для виготовлення паспортів, яке здійснює виключно консульство.

☝️Важливо знати: консультації щодо імміграційних питань надаватися не будуть!

Усі запропоновані професійні послуги, поради чи консультації надаються виключно фахівцем, а не Асоціацією українців штату Вашинґтон. Асоціація українців штату Вашинґтон не несе жодної відповідальності за будь-які надані професійні послуги, поради чи консультації. Асоціація українців штату Вашинґтон не займається наданням професійних послуг, порад чи консультацій та не має на це ліцензії. Надання такої інформації не є схваленням чи затвердженням щодо доцільності будь-якої описаної послуги чи вигоди. Кожна людина повинна сама визначити, чи є будь-яка з наданої інформації відповідною її потребам. 

Асоціація українців штату Вашинґтон не надає консультації з консульських питань та не допомагає записатись на електронну чергу на прийом до Генерального консульства України (Сан-Франциско) з виїздними консульськими обслуговуваннями в штаті Вашинґтон.

Залишилися питання? Дізнайтесь більше про цю послугу тут.