October 3, 2023

Lovage Book Club

Projects

Lovage Book Club

Книжковий Клуб Любисток – це простір, що об’єднує читачів-однодумців та мрійників навколо ідеї розвитку культури читання та популяризації української літератури. Ми відкриті до різночитань, аби обговорювати класичні і сучасні художні тексти одне з одним, а також із відомими гостями, а також зустрічатися для перегляду фільмів. Наші зустрічі відбуваються онлайн та офлайн.

✨Join 📚Read 🎥Watch 🗣️Talk

Щоб долучитися до клубу, заповніть анкету.  Ваша участь дасть нам змогу обрати найкомфортніший формат зустрічі. Приємного читання!

Про Проєкт

Хто ми є
“Любисток” – український книжковий клуб, створений за підтримки Української Асоціації штату Вашингтон, керується активними читачами.

Who we are
Lovage Ukrainian Book Club is a project of Ukrainian Association of Washington State and run by engaged readers.

Наша місія
Відкривати Україну через літературу, прищеплюючи досвід читання для української спільноти.

Our mission
Discovering Ukraine through literature while cultivating a reading experience for the Ukrainian community.

Коли і як ми зустрічаємося?
Клуб зустрічається щомісяця (окрім серпня та грудня/січня, 10 зустрічей на рік) особисто або онлайн (в залежності від обставин). Обговорення відбуватиметься українською мовою з короткоткою передмовою.

When and how do we meet?
The club meets monthly (except August and December/January, 10 meetings per year) in person or online (depending on the circumstances). Discussion will take place in Ukrainian and will be preceded by a brief introduction.

 

October 28, 2023 @ 6:00 pm PST at the Hangar at Kenmore Town Square: Спитайте Мієчку / Євгенія Кузнєцова

Долучайтеся до нашої першої офіційної зустрічі Книжкового Клубу Любисток. Будемо ділитися враженнями від книжки Євгенії Кузнєцової “Спитайте Мієчку”. Це сучасна проза про родинні зв’язки, солодке і запашне літо, та щоденне неспішне сільське життя.

December 2, 2023 @ 6:00 pm PST at Crossroads Bellevue, Community room: Тигролови / Іван Багряний

Долучайтеся до захоплюючого обговорення про перший великий твір Багряного, який клуб обрав читати в листопаді. «Тигролови» Івана Багряного – історично-пригодницький роман, в якому розповідається про жахливі сторінки історії українського народу — сталінські репресії 30-х років ХХ ст.

January 13, 2024 @ 5:00 pm PST at the Hangar at Kenmore Town Square: За Перекопом є земля / Анастасія Левкова

Запрошуємо долучитися до читання роману Анастасії Левкової “За Перекопом є земля”. У романі переплелися кримськотатарська культура, українська література і родинні таємниці. Будемо разом відкривати материк для Криму, а Крим для материка.

January 27, 2024 @ 6:00 pm PST at Crossroads Bellevue, Community Room: Інтернат / Сергій Жадан

Запрошуємо до нашого січневого читання глибокого та пронизливого романа Сергія Жадана “Інтернат, бо все, що відбувається в романі це не десь далеко або колись давно. А прямісінько зараз, поруч – війна на сході України, яка прийшла несподівано та змушує реагувати та робити вибір.