October 3, 2023

Lovage Book Club

Projects

Lovage Book Club

Книжковий Клуб Любисток – це простір, що об’єднує читачів-однодумців та мрійників навколо ідеї розвитку культури читання та популяризації української літератури. Ми відкриті до різночитань, аби обговорювати класичні і сучасні художні тексти одне з одним, а також із відомими гостями, а також зустрічатися для перегляду українських фільмів. Щомісяця ми збираємося особисто у визначеному місці для обговорення прочитаної книжки.

✨Join 📚Read 🎥Watch 🗣️Talk

Щоб долучитися до клубу, заповніть анкету.  Ваша участь дасть нам змогу обрати найкомфортніший формат зустрічі. Приємного читання!

Про Проєкт

Хто ми є
“Любисток” – український книжковий клуб, створений за ініціативою небайдужих волонтерів української громади та керується активними читачами. Українська Асоціація штату Вашингтон всебічно підтримує таку ініціативу. Модератори Люба Узік та Павло Юрійчук.

Who we are

Lovage Ukrainian Book Club is a project created on the initiative of dedicated volunteers of the Ukrainian community and managed by engaged readers. The Ukrainian Association of  Washington State fully supports such an initiative. Moderators Luba Uzik and Pavlo Iuriichuk.

Наша місія
Відкривати Україну через літературу, прищеплюючи досвід читання для української спільноти.

Our mission
Discovering Ukraine through literature while cultivating a reading experience for the Ukrainian community.

 

Коли і як ми зустрічаємося?
Клуб зустрічається щомісяця (окрім серпня та грудня/січня, 10 зустрічей на рік) особисто або онлайн (в залежності від обставин). Обговорення відбуватиметься українською мовою з короткоткою передмовою.

When and how do we meet?
The club meets monthly (except August and December/January, 10 meetings per year) in person or online (depending on the circumstances). Discussion will take place in Ukrainian and will be preceded by a brief introduction.

 

October 28, 2023 @ 6:00 pm PST at the Hangar at Kenmore Town Square: Спитайте Мієчку / Євгенія Кузнєцова

Долучайтеся до нашої першої офіційної зустрічі Книжкового Клубу Любисток. Будемо ділитися враженнями від книжки Євгенії Кузнєцової “Спитайте Мієчку”. Це сучасна проза про родинні зв’язки, солодке і запашне літо, та щоденне неспішне сільське життя.

December 2, 2023 @ 6:00 pm PST at Crossroads Bellevue, Community room: Тигролови / Іван Багряний

Долучайтеся до захоплюючого обговорення про перший великий твір Багряного, який клуб обрав читати в листопаді. «Тигролови» Івана Багряного – історично-пригодницький роман, в якому розповідається про жахливі сторінки історії українського народу — сталінські репресії 30-х років ХХ ст.

January 13, 2024 @ 5:00 pm PST at the Hangar at Kenmore Town Square: За Перекопом є земля / Анастасія Левкова

Запрошуємо долучитися до читання роману Анастасії Левкової “За Перекопом є земля”. У романі переплелися кримськотатарська культура, українська література і родинні таємниці. Будемо разом відкривати материк для Криму, а Крим для материка.

January 27, 2024 @ 6:00 pm PST at Crossroads Bellevue, Community Room: Інтернат / Сергій Жадан

Запрошуємо до нашого січневого читання глибокого та пронизливого романа Сергія Жадана “Інтернат”, бо все, що відбувається в романі це не десь далеко або колись давно. А прямісінько зараз, поруч – війна на сході України, яка прийшла несподівано та змушує реагувати та робити вибір. 

February 17, 2024 @ 6:00 pm PST at Crossroads Bellevue, Community Room: Доця / Тамара Горіха Зерня
Долучайтесь до читать та обговорень романа “Доця” Тамари Горіха Зерня. 

“Ця книга про любов. У ній немає жодного слова на “лю…”, але вона про любов. Події роману розгортаються навесні-влітку чотирнадцятого року у Донецьку. Донбас – це точка обнуління, місце сили, де прозвучали найважливіші запитання. І тільки там заховані потрібні відповіді.

March 30, 2024 @ 5:00 pm PST at the Hangar at Kenmore Town Square: Карбід / Андрій Любка
Запрошуємо до березневого читання та обговорення пригодницького роману Андрія Любки “Карбід”. Історія роману розгортається в містечку Ведмедів у Закарпатті, яке стає мікрокосмосом України за тридцять років її незалежності. Головний герой, колишній вчитель історії, вигадує план прорити тунель з України до Угорщини, щоб змусити ЄС прийняти Україну до своїх лав. Відтак розгортаються веселощі, небезпека та контрабандистські історії.

Event RSVP Required